جنجال در فدراسیون بدنسازی بر سر اعزام به اسپانیا/ موج استعفا در کمیته فنی!
جنجال در فدراسیون بدنسازی بر سر اعزام به اسپانیا/ موج استعفا در کمیته فنی!

تعدادی از اعضای کمیته فنی فدراسیون بدنسازی در اعتراض به اقدام مسئولان فدراسیون بدنسازی در اضافه کردن نام برخی افراد به لیست ورزشکاران اعزامی به رقابت های جهانی اسپانیا، از سمت خود استعفا کردند. به گزارش حاشیه ورزش، فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام روز گذشته (سه‌شنبه) سرانجام لیست نفرات اعزامی به رقابت های بین المللی […]

تعدادی از اعضای کمیته فنی فدراسیون بدنسازی در اعتراض به اقدام مسئولان فدراسیون بدنسازی در اضافه کردن نام برخی افراد به لیست ورزشکاران اعزامی به رقابت های جهانی اسپانیا، از سمت خود استعفا کردند.

به گزارش حاشیه ورزش، فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام روز گذشته (سه‌شنبه) سرانجام لیست نفرات اعزامی به رقابت های بین المللی اسپانیا را منتشر کرد اما در فاصله چند ساعت پس از آن، اعضای کمیته فنی فدراسیون بدنسازی ضمن مخالفت شدید با لیست نفرات اعزامی، آن را مغایر با مصوبه کمیته فنی دانستند و برخی از آن ها ضمن استعفا، تاکید کردند تعیین نفرات اعزامی مطابق با نظر حامی مالی فدراسیون و بر خلاف نظر کمیته فنی بوده است!

کمیته فنی فدراسیون بدنسازی نیز در بیانیه خود ضمن انتشار نفرات مورد تایید کمیته فنی برای اعزام به رقابت های بین المللی اسپانیا، تاکید کرد: لیست اعلام شده از سوی فدراسیون با مصوبه کمیته فنی مغایرت دارد و مورد تایید این کمیته نیست.

* عباس عاقلی: نام مقدس تیم ملی را به حراج گذاشتید

عباس عاقلی یکی دیگر از اعضای کمیته فنی فدراسیون بدنسازی با انتشار پستی در اینستاگرام، شدیدا به مسئولان فدراسیون بدنسازی حمله کرد و از ادامه فعالیت در کمیته فنی استعفا داد.

وی نوشت: عزیزان مسئول، صاحب رای و صاحب قدرت، واقعا اگر قصد دارید در نهایت کاری را که خودتان می خواهید انجام دهید پس دیگر چرا از اعتبار اعضای کمیته فنی خرج کرده و نام مقدس تیم ملی را به حراج می گذارید؟

مغایرت در فهرست اعضای کمیته فنی و اسامی اعلام شده چه معنایی می دهد؟ آیا غیر از این است که دیگر باید فاتحه صداقت را خواند و بی طرفی و عدالت را به شکل دیگری معنا کرد؟
لعنت به پول که با آن همه چیز را می توان خرید، حتی شرافت و صداقت را!

* محرم پناهی: استعفایم از کمیته فنی را اعلام می‌کنم

به گزارش حاشیه ورزش، محرم پناهی دیگر عضو کمیته فنی بدنسازی نیز در انتقاد به این اقدام مسئولان فدراسیون بدنسازی، ضمن تاکید بر اینکه لیست نفرات منتخب برای اعزام به رقابت های اسپانیا مطابق لیست منتشر شده از سوی فدراسیون نیست، از سمت خود استعفا کرد.

* سامان سرابی: لیست اعلام شده بر خلاف مصوبه کمیته فنی است

سامان سرابی دیگر عضو کمیته فنی فدراسیون بدنسازی نیز با بیان اینکه کمیته فنی لیست نفرات اعزامی را پس از بررسی های صورت گرفته، شنبه ۸ خرداد به فدراسیون اعلام کرده است، عنوان کرد: فدراسیون روز سه شنبه ۱۱ خرداد اسامی نفرات اعزامی را منتشر کرد که در برخی موارد با لیست تحویل داده شده مغایرت داشت. در دسته فیتنس فدراسیون اعلام کرده بود با توجه به مجوز شورای برون مرزی، ۳ ورزشکار انتخاب شوند که همین کار نیز انجام شد و آقایان وحید حنیفه لو، پیام حسن نژاد و غلامزادگان لیست نهایی کمیته فنی بودند اما نام آقای محمد مهام بدون اطلاع کمیته فنی به لیست نفرات اعزامی اضافه شد.

در دسته فیزیک کلاسیک نیز مجوز اعزام یک نفر را داشتیم که آقای حسنوند منتخب کمیته فنی بود اما آقای ایرج بیدی بدون داشتن شرایط لازم اعم از نفرات اول و دوم مسابقات کیش و حتی حضور در روز بازبینی به لیست نفرات اضافه شده است.

بنابراین لیست اعلام شده از سوی فدراسیون مورد تایید کمیته فنی نیست.

* مجید سرایی: در حمایت از ورزشکارانی که خون دل خوردند استعفا می دهم

مجید سرایی یکی دیگر از اعضای کمیته فنی فدراسیون بدنسازی نیز ضمن استعفا از کمیته فنی فدراسیون بدنسازی، نوشت: با توجه به اینکه این اعزام تحت عنوان تیم ملی می باشد، در حمایت از ورزشکارانی که با خون دل در این شرایط بد اقتصادی در بازبینی شرکت کردند، استعفای خود را اعلام می کنم.