رحمتی: به قولی که به پدیده‌ دادم عمل کردم
رحمتی: به قولی که به پدیده‌ دادم عمل کردم
سرمربی تیم فوتبال پدیده گفت: از آزمون سرمربیگری سربلند خارج شدم و توانستم به قولی که برای کسب رتبه تک رقمی به باشگاه داده بودم، عمل کنم.

به گزارش حاشیه ورزش، مهدی رحمتی با حضور در یک برنامه تلویزیونی با اشاره به اولین فصل تجربه مربیگری‌اش گفت: مشکلات زیادی داشتیم اما خوشحالم که در اولین سال مربیگری با وجود همه مشکلات بازیکنان و همکاران خوبی پیدا کردم. در برهه‌ای شاید آب معدنی نداشتیم اما همکاران و بازیکنان خوبم با تمام وجود برای من بازی کردند و از آنها تشکر می‌کنم.

وی افزود: در نیم فصل به ساحل آرامش و ثبات رسیدیم و توانستیم روند سینوسی تیم را بهتر کنیم‌. می‌دانستم که بازیگری با مربیگری خیلی متفاوت است اما نمی‌دانستم انقدر کار سختی داشته باشیم‌. نزدیک نیم فصل چند بازیکن ما مطالباتشان به حد نصاب نرسیده بود و از طرفی چند پیشنهاد داشتند.

سرمربی تیم فوتبال پدیده اضافه کرد: یازده بازیکن ما زیر ۱۰۰ میلیون قرارداد داشتند. جوانگرایی برای ما شعار نبود. از طرفی تعداد زیادی بازیکن بومی داشتیم. شاید خیلی‌ها با اطمینان می‌گفتند این تیم‌ سقوط می‌کند اما با تمام وجود کار کردیم که به قولی که دادیم عمل کنیم و به رتبه تک رقمی دست پیدا کنیم. خدا را شکر که توانستم از این آزمون سربلند خارج شوم.

وی در مورد تکلیف تیم در فصل آتی اضافه کرد: به جز یک بازیکن، هیچ بازیکنی قراردادش تمام نمی‌شود. این مطابق برنامه من به باشگاه بود. برنامه من با تیم سه ساله بود.

سرمربی پدیده گفت: شرایط برای سال بعد سخت و گنگ است. امسال وقت آنچنانی نداشتم که روی بحث فنی تمرکز کنم. بیشتر کار مدیریتی بود اما برای سال بعد باید زودتر شرایط را مشخص کنم. امیدوارم مسوولان استان زودتر تکلیف مالکیت را مشخص کنند و زودتر کار را شروع کنیم.

وی اضافه کرد: امسال سطح لیگ خیلی بالا بود و تنها مشکل داوری ها بود که امیدوارم سیستم کمک داور ویدئویی هر چه زودتر وارد فوتبال ما شود.

وی گفت: من مدرک مربیگری C دارم و این هفته در کلاس درجه دو شرکت خواهم کرد.

وی در مورد اینکه احمد نوراللهی به عنوان برترین بازیکن فصل انتخاب شد، گفت: نوراللهی جزو بهترین فوتبالیست‌های ما است‌. بازیکنانی مانند شهباززاده، قایدی و امین قاسمی نژاد هم خوب بودند.

سرمربی تیم فوتبال پدیده در رابطه با اینکه برخی نیمکت‌ها خیلی جنجالی بودند، گفت: این سال اول مربیگری من بود و اگر اشتباهی کردم بابت کم تجربگی بود. هیاهو نمی‌تواند به فوتبال ما کمک کند. جسارت مربیان می‌تواند فوتبال را زیبا کند.

وی در خصوص سبک مربیگری‌اش گفت: تا جایی که سعی کردم دوست دارم تیمم فوتبال بازی کند و علاقه‌ای به دیگر بحث‌ها ندارم.

کاپیتان اسبق استقلال در مورد مشکل آبی‌ها هم گفت: تنها می‌توانم بگویم استقلال نیاز به آرامش دارد. همین.

وی در مورد صحبت هایی که مبنی بر بازگشتش به زمین فوتبال مطرح می‌شود. تصریح کرد :من با خودم به جمع‌بندی رسیدم و بعد از صحبت با مربیان خودم تصمیم گرفتم مربیگری کنم. با قاطعیت از فوتبال خداحافظی کردم و به چیزهایی که دوست داشتم رسیدم. امیدوارم با همان انگیزه و پشتکار کار را پیش ببرم‌.

  • منبع خبر : ایرنا