سرمربی هال سیتی: الله‌یار فوق‌العاده است
سرمربی هال سیتی: الله‌یار فوق‌العاده است
لیام روزنیور ابراز امیدواری کرد مهاجم ایرانی تیمش خیلی زود بار دیگر بتواند برای تیمش به میدان برود.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از هال نیوز، الله یار صیادمنش ۴ تا ۶ هفته آینده را از دست خواهد داد و نمی‌تواند در این مدت تیمش را همراهی کند.

این ملی‌پوش ایرانی که به تازگی از بند مصدومیت رها شده است، بار دیگر این‌بار از ناحیه همسترینگ مصدوم شد و تیم پزشکی هال سیتی دوری او از میادین را ۴ تا ۶ هفته اعلام کرد.

لیام روزنیور، سرمربی این باشگاه اذعان کرد که این خبر هم برای هال سیتی و هم برای این بازیکن ۲۱ ساله خبر بدی است ولی پیش‌بینی اولیه حاکی از آن بود که او ممکن است برای مدت طولانی‌تری از فوتبال دور باشد، بنابراین اوضاع آن‌قدر بد نیست. او ممکن است یک ماه تا شش هفته از میادین دور باشد که این یک ضربه سخت به تیم ما در ادامه فصل است. صادقانه بگویم، ما احساس می‌کردیم که مصدومیتش می‌توانست خیلی بدتر باشد. ما نتایج آزمایش را دریافت کردیم و آن‌طور که قبلاً می‌گفتیم بد نبود و خوشبختانه دوری او از میادین طولانی نیست. او پسر فوق‌العاده‌ای است و امیدوارم زود برگردد.

به گزارش ایسنا، الله‌یار صیادمنش، مهاجم جوان هال‌سیتی در سال ۲۰۱۹ و در برابر سوریه اولین بازی ملی خود را انجام داد. او در همین دیدار موفق به گلزنی شد تا نام خود را به عنوان جوان‌ترین گلزن تاریخ تیم ملی ایران ثبت کند. پیش از صیادمنش، این عنوان به مدت ۱۷ سال در اختیار حسین کعبی بود که در ۱۸ سالگی و در پیروزی ۳ بر صفر ایران مقابل نیوزیلند موفق به گشودن دروازه حریف شده بود.

صیادمنش پیش‌تر به خاطر مصدومیت حضور در جام جهانی قطر را از دست داد.