شکست سنگین ماریتیمو مقابل قهرمان بدون عابدزاده/ علیپور گلزنی نکرد
شکست سنگین ماریتیمو مقابل قهرمان بدون عابدزاده/ علیپور گلزنی نکرد
تیم فوتبال ماریتیمو در هفته سی و دوم لیگ فوتبال پرتغال بدون حضور دروازه‌بان ایرانی خود مقابل تیم اسپورتینگ شکست سنگینی خورد.

به گزارش حاشیه ورزش، در یکی از بازی‌های هفته سی و دوم و پایانی لیگ فوتبال پرتغال، بامداد امروز تیم ماریتیمو به مصاف اسپورتینگ رفت که این بازی با نتیجه ۵ بر یک به سود اسپورتینگ خاتمه یافت.

امیر عابدزاده دروازه بان ایرانی ماریتیمو که در این فصل از مسابقات پرتغال عملکرد خوبی داشت، در این مسابقه نیمکت نشین بود اما علی علیپور در ترکیب اصلی ماریتیمو حضور داشت و ۷۰ دقیقه بازی کرد؛ هرچند موفق به گلزنی نشد.

اسپورتینگ که پیش از این قهرمانی اش در لیگ پرتغال را قطعی کرده بود، با این برد ۸۵ امتیازی شد و ماریتیمو ۳۵ امتیازی باقی ماند تا این فصل از مسابقات پرتغال را در رده پانزدهم (لیگ پرتغال ۱۸ تیمی است) به پایان برساند.

نکته قابل توجه این مسابقه هت تریک «پدرو گونکالوس» بازیکن اسپورتینگ بود که توانست بالاتر از هر بازیکن دیگری در پرتغال با ۲۳ گل قرار بگیرد. «هریس سفروویچ» مهاجم بنفیکا هم در بازی آخر این تیم توانست دو گل بزند اما در نهایت با ۲۲ گل دوم شد و مهدی طارمی با ۱۶ گل در رده سوم قرار گرفت.