ظرفیت راه اندازی باشگاه راگبی شرق کشور را داریم
ظرفیت راه اندازی باشگاه راگبی شرق کشور را داریم

امیر یساقی گفت : خراسان رضوی در گذشته یکی ازهیات های استانی بسیار فعال بوده و مقام های اول و چهارم کشور را کسب نموده که متاسفانه مدتی است در بسیاری از برنامه های انجمن ها کمرنگ ظاهر شده که عدم حضور در لیگ برتر و نداشتن تیم های پایه و توجه به استعداد یابی […]

امیر یساقی گفت : خراسان رضوی در گذشته یکی ازهیات های استانی بسیار فعال بوده و مقام های اول و چهارم کشور را کسب نموده که متاسفانه مدتی است در بسیاری از برنامه های انجمن ها کمرنگ ظاهر شده که عدم حضور در لیگ برتر و نداشتن تیم های پایه و توجه به استعداد یابی یکی از مهم ترین آن است، به دنبال آن هستیم با ورود بخش خصوصی وحمایت اسپانسرها از تیم ها گام های محکم تری برای رشد و تقویت هیات انجمن های ورزشی برداریم.
رييس هيات معتقد است با برنامه ريزي هاي انجام گرفته و تدوين آنهادر 1402 سال پرباري در جهت تحقق برنامه هاي موثر پیش رو داریم .
وي در ادامه مطلب افزود: ورزش استان ارتباط خوبي با رسانه ها به ويژه صدا و سيما ندارد در صورتي که بهترين يار و ياور ورزش در امر توسعه و پيشرفت مي تواند صدا و سيما و بعد مجلات و روزنامه ها باشند و تمام تلاش خود را می کنیم تمامی رسانه ها در لحظه لحظه فعالیت های هیات در کنار ما باشند .
یساقی گفت: تقبل ميزباني هاي مختلف کشوري ، آسيايي و حتي جهاني و استفاده از امکانات ساير ادارت ، ارگانها و نهادها و معرفي هر چه بيشتر ورزشهاي مختلف در بين اقشار مردم هم از ديگر مشکلات ورزش استان است.که ما در این هیات تمام تلاش خود را برای استعدادیابی و شناخت انجمن های ناشناخته هیات به اقشار جامعه خواهیم کرد .
رئیس هیات انجمن‌های ورزشی استان خراسان رضوی گفت: باتوجه به پتانسیل ها و استعدادهای ورزش راگبی در استان ، این ظرفیت را داریم که مرکزیت این رشته در شرق کشور باشیم.و باشگاهی در این باره راه اندازی نماییم .
امیر یساقی در خاتمه حمایت از تک تک استعدادهای انجمن های هیات را دغدغه خود و تمامی اعضایی که تا روز های آینده انتصاب خواهد کرد دانست واعلام داشت برنامه های اجرایی هیات را تا چند روز آینده با کمک کمیته ها با انرژی بالا آغاز خواهیم کرد .

  • نویسنده : شهرزاد طاهری