قول رئیس جمهور آرژانتین برای برگزاری ایمن کوپا آمریکا
قول رئیس جمهور آرژانتین برای برگزاری ایمن کوپا آمریکا

رئیس جمهور آرژانتین قول داد کشورش به خوبی از عهده میزبانی کوپا آمریکا ۲۰۲۱ برآید. به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از خبرگزاری فرانسه، آلبرتو فرناندز رئیس جمهور آرژانتین علی رغم شیوع بیماری همه گیر کرونا که منجر به کشته شدن بیش از ۷۰ هزار نفر در کشورش شد تأیید کرد آرژانتین میزبان کوپا […]

رئیس جمهور آرژانتین قول داد کشورش به خوبی از عهده میزبانی کوپا آمریکا ۲۰۲۱ برآید.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از خبرگزاری فرانسه، آلبرتو فرناندز رئیس جمهور آرژانتین علی رغم شیوع بیماری همه گیر کرونا که منجر به کشته شدن بیش از ۷۰ هزار نفر در کشورش شد تأیید کرد آرژانتین میزبان کوپا آمریکا است و به خوبی و ایمن این رقابت ها را میزبانی خواهد کرد.

فرناندز در بیانیه ای برای کانال تلویزیونی C۵N آرژانتین گفت: ما با کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی توافق کردیم که کوپا آمریکا را برگزار کنیم و قصد داریم این کار را با محدودیت های قابل اجرا انجام دهیم.

کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی به لطف ۵۰ هزار دوز اهدایی توسط شرکت دارویی دولتی چین Sinovac واکسیناسیون فوتبالیست ها را برای مسابقات کوپا آمریکا آغاز کرده است.

مسابقات در شهرهای کوردوبا، سانتیاگو دل استروو، مندوزا و بوینس آیرس آرژانتین و در بارانکیلا، مدلین، کالی و بوگوتا کلمبیا برگزار خواهد شد.

بازی افتتاحیه کوپا آمریکا در بوینس آیرس بین آرژانتین و شیلی در تاریخ ۱۳ ژوئن برگزار می شود و فینال برای ۱۰ ژوئیه در ورزشگاه بارانکیلا متروپولیتن کلمبیا برنامه ریزی شده است.

پیشتر الخاندرو دومینگس، رییس کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی اعلام کرد کوپا آمه‌ریکا ۲۰۲۱ با حضور تماشاگران برگزار می‌شود. حداکثر ۳۰ درصد ظرفیت ورزشگاه‌ها می‌توانند میزبان هواداران باشند. این بازی‌ها قرار است در آرژانتین و کلمبیا برگزار شوند.