لژیونرهای تیم ملی فوتبال امروز واکسن کرونا می‌زنند
لژیونرهای تیم ملی فوتبال امروز واکسن کرونا می‌زنند

با منفی شدن تست کرونای اعضای تیم ملی فوتبال ایران، بازیکنان لژیونر امروز واکسن کرونا تزریق می‌کنند تا تیم‌ملی از حیث این ویروس در امنیت کامل قرار گیرد. به گزارش حاشیه ورزش، اردوی تیم ملی فوتبال ایران از دیروز (سه‌شنبه) در هتل المپیک آغاز شده و بازیکنان خود را به کادر فنی تیم ملی معرفی […]

با منفی شدن تست کرونای اعضای تیم ملی فوتبال ایران، بازیکنان لژیونر امروز واکسن کرونا تزریق می‌کنند تا تیم‌ملی از حیث این ویروس در امنیت کامل قرار گیرد.

به گزارش حاشیه ورزش، اردوی تیم ملی فوتبال ایران از دیروز (سه‌شنبه) در هتل المپیک آغاز شده و بازیکنان خود را به کادر فنی تیم ملی معرفی کردند. در بدو ورود از بازیکنان تست کرونا گرفته شد که طبق نتایج، همه بازیکنان در سلامت کامل هستند.

به همین دلیل، صبح امروز ساعت ۱۰، بازیکنانی که قبلا در مرحله نخست واکسیناسیون کرونا غایب بودند، دوز نخست این واکسن را دریافت خواهند کرد که اکثرا بازیکنان شاغل در خارج از ایران هستند.

بازیکنانی که امروز واکسن کرونا را دریافت می‌کنند، تمرین سنگینی نخواهند داشت و به استراحت می‌پردازند تا در ساعات اولیه بعد از تزریق واکسن، با هیچ مشکلی مواجه نشوند.

البته بازیکنان شاغل در قطر، روسیه و چین مانند آزمون، پورعلی‌گنجی، خلیل‌زاده و … قبلا واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند. با انجام این واکسیناسیون، تیم ملی مشکل خاصی برای روزها و هفته‌های آینده در انتخابی جام جهانی نخواهد داشت.