مجیدی بعد از دیدار با نفت درباره دیاباته تصمیم می‌گیرد
مجیدی بعد از دیدار با نفت درباره دیاباته تصمیم می‌گیرد
مهاجم خارجی استقلال که دیدار مقابل ذوب آهن در جام حذفی را از دست داد، همچنان به شرایط بازی نرسیده و در عین حال گفته می‌شود وی درخواست مرخصی دارد.

به گزارش حاشیه ورزش ، فرهاد مجیدی در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل ذوب آهن در خصوص دیاباته گفت که بعد از دربی او را ندیده است؛ اما در عین حال گفت که در خصوص مهاجم تیمش به او گفته‌اند که آسیب دیده و در حال درمان است. این موضوع باعث شد تا شایعاتی در خصوص نارضایتی این بازیکن از رفتارهای مالی باشگاه شنیده شود که باشگاه استقلال این اخبار را تکذیب کرد.

بعد از این اتفاقات بود که مشخص شد دیاباته واقعاً با آسیب دیدگی مواجه است و در حال درمان می‌باشد. در عین حال گفته می‌شود شیخ درخواست مرخصی دارد تا بتواند با خانواده اش دیداری تازه کند.

آبی پوشان در لیگ برتر دیدارهای معوقه‌ای دارند که اولین آن دیدار با صنعت نفت است که دوشنبه شب برگزار می‌شود و سرمربی استقلال تصمیم گیری در خصوص درخواست مرخصی دیاباته را به بعد از دیدار تیمش مقابل ذوب آهن موکول کرده است.

دیدار تیم‌های استقلال و صنعت نفت در چارچوب هفته بیستم رقابتهای لیگ برتر، روز دوشنبه سوم خرداد و از ساعت ۲۱:۳۰ در ورزشگاه تختی آبادان برگزار می‌شود.