واکنش ها به اتفاقات جنجالی سائوپائولو
واکنش ها به اتفاقات جنجالی سائوپائولو
معلوم نیست مقصر اتفاقات دیدار جنجالی دو تیم آرژانتین و برزیل چه طرفی است.

به گزارش حاشیه ورزش و به نقل از استار، در اتفاقی عجیب، جنجالی و دور از ذهن بازی تیم‌های ملی فوتبال آرژانتین و برزیل در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به دلیل حضور دخالت پلیس برزیل برای دستگیری چند بازیکن آرژانتینی در دقیقه ۵ به حالت تعلیق درآمد.

لیونل اسکالونی سرمربی تیم ملی آرژانتین گفت: هیچ وقت به ما اطلاع داده نشد که چند بازیکن ما نمی توانند مسابقه را انجام دهند. ما می خواستیم این بازی را انجام دهیم. بازیکنان برزیل نیز می خواستند بازی کنند. این من را بسیار ناراحت می کند. من به دنبال هیچ مجرمی نیستم. زمان انجام این مداخله نبود. باید از بهترین بازیکنان جهان لذت ببریم. من دوست دارم مردم آرژانتین بفهمند که به عنوان مربی باید از بازیکنانم دفاع کنم.

همچنین فدراسیون فوتبال آرژانتین بیانیه ای منتشر کرد که در آن آمده است: فدراسیون فوتبال آرژانتین از تعلیق دیدار تیم ملی آرژانتین و تیم ملی برزیل در سائوپائولو ناراحتی عمیق خود را ابراز می کند. فوتبال نباید چنین چیزهایی را تجربه کند که باعث تضعیف روحیه ورزشی در چنین مسابقات مهمی می شود.

ادنالدو رودریگز رئیس کنفدراسیون فوتبال برزیل نیز گفت: من برای همه طرفداران ورزش که مایل بودند بازی را از تلویزیون تماشا کنند متاسفم. با تمام احترام برای طرف مقابل ولی آنها می توانستند این مشکل را زودتر حل کرده و منتظر شروع بازی نباشند.

امیلیانو مارتینس، کریستین رومرو و جووانی لوسلسو با وجود کسب جواز حضور در این بازی به دلیل طی نکردن دوره قرنطینه و دروغ گفتن به پلیس، تحت تعقیب قرار گرفتند.