یک مطهری از کوره در رفت، یک مطهری تشویق شد
یک مطهری از کوره در رفت، یک مطهری تشویق شد
سرمربی نساجی از عملکرد فنی بازیکنان تیمش ناراضی بود.

به گزارش حاشیه ورزش ، در چارچوب دیدار سوپرجام فوتبال ایران، دو تیم استقلال و نساجی در ورزشگاه باهنر کرمان امروز (چهارشنبه) به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با پیروزی یک بر صفر استقلال و فتح سوپرجام همراه بود. این دیدار با حاشیه‌هایی همراه بود که در ادامه می‌خوانید:

در دقیقه ۴۸ مسابقه، ایوب کلانتری به علت برخورد با بازیکن استقلال، دچار آسیب‌دیدگی شد و با همراهی کادر پزشکی، لحظاتی از زمین مسابقه خارج شد. او پس از بهبود شرایط خود، به زمین بازگشت.

پس از گل استقلال در دقیقه ۵۲ مسابقه، حمید مطهری، سرمربی نساجی به عملکرد بازیکنان تیمش و نحوه یارگیری‌ آن‌ها معترض بود و عصبانیت خود را بروز داد.

تماشاگران استقلالی حاضر در استادیوم پس از گل اول استقلال به تشویق آبی‌های پایتخت پرداختند.

ساپینتو در اواسط نیمه دوم بازی، نظارت ویژه‌ای روی عملکرد دفاعی بازیکنان تیمش داشت و در نظر داشت آبی‌های پایتخت بازی را مدیریت کنند.

در حالی که قرار بود سیستم برق جایگاه خبرنگاران مورد بررسی و بهبود قرار بگیرد اما این اتفاق در نهایت رقم نخورد و بسیاری از خبرنگاران با مشکل برق روبرو بودند.

مهدی تاج به همراه برخی از اعضای فدراسیون فوتبال، در استادیوم باهنر کرمان حضور داشت تا در مراسم قهرمانی سوپرجام فوتبال حضور داشته باشد.

با تعویض ارسلان مطهری در دقیقه ۷۸، حاضران در استادیوم، این بازیکن را تشویق کردند. مطهری پس از خروج از زمین، روی موتا (مربی استقلال) را به گرمی در آغوش گرفت.

در دقیقه ۷۹، محمد محبی فرصت بسیار خوبی برای گشودن دروازه داشت اما ضربه این بازیکن در موقعیت تک به تک با حقیقی راه به جایی نبرد و این اتفاق به عصبانیت ساپینتو منجر شد.

پس از توقف سه دقیقه‌ای بازی در دقیقه ۸۰، حمید مطهری تمام تاکتیک‌های هجومی خود را به کار برد و با تعویض‌های خود سعی داشت کاری کند که تیمش گل تساوی را به ثمر برساند.

در دقایق پایانی بازی، علیرضا حقیقی پس از برخورد با بازیکن استقلال، احساس ناراحتی شدیدی کرد و این مساله باعث شد تا کادر پزشکی به زمین بیاید و به مداوای این بازیکن بپردازد. مصدومیت حقیقی دقایقی از بازی را متوقف کرد.

ساپینتو در لحظات پایانی یک تعویض تدافعی در نظر گرفت و مرادمند را به جای رضاوند به زمین فرستاد. هافبک آبی‌ها پس از تعویض مورد تشویق قرار گرفت.

ساپینتو منتظر این بود تا سوت پایان بازی به صدا دربیاید اما به علت توقف بازی بر سر مصدومیت حقیقی، بازی چند دقیقه دیگر ادامه یافت.

بلافاصله پس از پایان بازی، عوامل اجرایی ورزشگاه باهنر کرمان، سکوی قهرمانی را به میدان مسابقه آوردند تا مقدمات جشن قهرمانی را آماده کنند.

بازیکنان استقلال با پوشیدن لباس قهرمانی، خود را برای جشن قهرمانی آماده کردند. گوینده استادیوم با خواندن اسم بازیکنان استقلال، آن‌ها را راهی سکوی قهرمانی کرد.

درنهایت با حضور علی فتح‌الله‌زاده و مهدی تاج، سید حسین حسینی کاپیتان استقلال جام قهرمانی را بالای سر برد.

این خبر به مرور تکمیل شده است.