آماده حضور بانوان در ورزشگاه‌ هستیم
آماده حضور بانوان در ورزشگاه‌ هستیم
معاون باشگاه نساجی می‌گوید این باشگاه از حمید مطهری حمایت کامل خواهد کرد.

میثم بائو در گفت‌وگو با حاشیه ورزش درباره تساوی نساجی مقابل پیکان در هفته چهارم لیگ برتر اظهار کرد: بازی در نیمه اول پایاپای دنبال شد. توپ و میدان را در اختیار داشتیم اما دو تیم موقعیتی نداشتند. نیمه دوم دیگر بحث فنی نداشتیم چون سر تیم ما را بریدند. داور برای ما پنالتی نگرفت و به شکل عجیبی ایوب کلانتری که داشت بازیکنان را در دعوا از هم جدا می‌کرد، اخراج کرد. ده نفره شدیم و وضعیت از قبل بد تر شد.

او ادامه داد: فوتبال ایران همین است. مگر در لیگ برتر چقدر می‌توانیم موقعیت ایجاد کنیم و دچار اشتباه شویم. در لیگ برتر با یک نادآوری سه امتیاز از دست می‌رود. خواهش دارم به این تیم نگاه کنند. ما هم هوادار داریم و مردم پیش این تیم هستند. مردم با خوشحالی این تیم خوشحال می‌شوند و با شکست تیم ناراحت می‌شوند. نباید وضعیت این‌گونه شود. باید نظارت و دقت بیشتر شود. کمک داور ویدیویی را زودتر بیاورند و نمی‌دانم چرا تاکنون این فناوری ساده را نتوانستند به ایران بیاورند.

معاون باشگاه نساجی در حمایت از حمید مطهری گفت: او بدشانسی آورد. اگر این شرایط برای تیم ما به وجود نمی‌آمد، باید 7،8 امتیاز کسب می‌کردیم. مقابل سپاهان هم اگر دروازه‌بان‌شان اخراج می‌شد، شرایط تغییر می‌کرد. فوتبال همین‌هاست. کاری می‌کنند که شیرازه تیم ما از هم بپاشد. باشگاه و مدیرعامل از مطهری حمایت می‌کنند چون او مظلوم واقع شده است.

او درباره نامه باشگاه برای حضور بانوان در ورزشگاه‌ها بیان کرد: ما یک سکوی جدا پشت دروازه بنا کردیم و شرایط برای حضور بانوان در ورزشگاه مناسب است. زیر ساخت‌ها فراهم شده است و آماده حضور بانوان در ورزشگاه‌ شهید وطنی هستیم.

بائو در رابطه بحث حرفه‌ای سازی و حضور باشگاه نساجی در لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا در بحث آکادمی و ایمن سازی ورزشگاه باید مسائلی را رعایت کنیم. دیگر مثل سال‌های قبل نیست که با کدخدامنشی یک تیم به آسیا برود. کوچک ترین مسائل باید رعایت شود. باشگاه ما بدهی ندارد و با حضور آقای حدادیان شرایط خوب پیش می‌رود.

او همچنین با گلایه از سازمان لیگ در رابطه با وضعیت ورزشگاه دستگردی در بازی این تیم مقابل پیکان گفت: چرا ورزشگاه دستگردی که شرایط حضور هواداران را ندارد و از نظر امکانات از وضعیت خوبی برخوردار نیست، باید در آن بازی برگزار شود؟ بازی بدون تماشاگر یعنی چی؟ چرا بازی در این ورزشگاه بدون تماشاگر است؟