هدف اصلی مان بازیها آسیایی سال آینده است
هدف اصلی مان بازیها آسیایی سال آینده است
حامد ملک خانبانان پس از آغاز بکار رسمی اردوهای تیم ملی واترپلو گفت: هدف اصلی مان حضور در بازیهای آسیایی سال آینده است.

ملی پوش واترپلوی ایران در گفتگو با حاشیه ورزش ، درباره آغاز بکار رسمی اردوهای تیم ملی واترپلو پس از حدود یکسال و نیم گفت: از ۶ ماه گذشته اردوها آغاز شده بود اما به صورت جدی تمرین نمی‌کردیم چرا که در باشگاه انقلاب حاضر می‌شدیم و امکانات واترپلویی وجود نداشت و فقط تمرینات شنا را انجام می‌دادیم.

حامد ملک خانبانان ادامه داد: حدود ۳ هفته پیش نیز با حضور چیریچ که حدود یک ماه در ایران است تمرینات را آغاز کردیم اما چون ماه رمضان بود خیلی جدی فعالیت نداشتیم. در نهایت از روز سه شنبه اردوهای تیم ملی به صورت جدی پس از حدود یکسال و نیم دوری از آب آغاز شد. به دلیل شرایط کرونایی روزهای سختی داشتیم و افت زیادی پیدا کردیم. در حال حاضر روزی یک جلسه تمرین داریم تا به شرایط آمادگی بدنی برسیم و احتمالاً تا دو ماه آینده تمرینات به روزی ۲ وعده در روز خواهد رسید.

کاپیتان تیم ملی واترپلو در پایان گفت: مسابقات قهرمانی آسیا را در پیش داریم اما به دلیل شرایط کرونایی به طور قطع مشخص نیست که در چه تاریخی برگزار می‌شود و حتی ممکن است به طور کامل لغو شد اما هدف اصلی تیم ملی واترپلو، بازی‌های آسیایی سال آینده می‌باشد. تمرینات خود را آغاز کرده‌ایم و امیدواریم در ادامه با کشورهایی مانند صربستان، اردوها و دیدارهای تدارکاتی برگزار کنیم تا بتوانیم به شرایط ایده آل برسیم.